Optymalizacja

Pierwszym etapem pozycjonowania Państwa strony jej optymalizacja pod kątem pozycjonowania w Google jak i ogólnej konstrukcji silników wyszukiwarek.

Kod strony

Optymalizacja polega na dokonaniu zmian w kodzie strony tak, aby była ona efektywniej indeksowana przez robota sieciowego Google. Wszelkie działania związane z optymalizacją strony są dokonywane zgodnie ze wskazówkami Google, standardami tworzenia stron opracowanymi przez organizację World Wide Web Consortium (W3C) i naszym własnym doświadczeniem.


Bezpieczna optymalizacja


Działalność związana z optymalizacją jest do- konywana przez nas, oczywiście w poro- zumieniu z Państwem i nie wpływa w żaden ujemny sposób na Państwa serwis.


Po zoptymalizowaniu Państwa strona będzie atrakcyjna i przyjazna dla robotów Google, jeżeli zaproponujemy zmiany w kodzie strony, to tylko te, które będą niezbędne i nie będą one miały wpływu na wizualną część strony www.


Frazy kluczowe a treść strony www

Oprócz optymalizacji kodu strony bardzo ważnym elementem jest ilość i jakość treści odnoszącej się do fraz po których Państwa strona ma być pozycjo- nowana.
Przede wszystkim teksty na stronie muszą zawierać pozycjonowane frazy.
Roboty Google muszą widzieć - jak ważne są one na Państwa stronie, czyli ile razy występują, czy są powiązane z treścią.

Dlatego przygotowując stronę internetową dobrze jest uwzględnić frazy kluczowe strony przy np. tworzeniu menu strony, tak aby w menu były zawarte, a następnie wiązały się (linkowały ) z podstroną na ten temat, np.:

Chcemy pozycjonować frazę: cite bottom  kalendarze biurowe  cite bottom .

Menu główne » Oferta » Kalendarze biurowe
(link do podstrony zatytułowanej 'Kalendarze biurowe')

Na tej podstronie teksty opisujące kalendarze biurowe - jakie są dostępne formaty, oraz z czego wykonane...

Tekst nie może być skopiowany z innej strony czy innego artykułu zamie- szczonego w sieci, ponieważ wtedy jego wartość jest mierna.

Właśnie ten czynnik strony jest brany pod uwaę w PageRank™

Zlecając nam pozycjonowanie strony internetowej Twojej Firmy, zdobędziesz szczyt, zaoszczędzisz na czasie i środkach na tradycyjną reklamę, poprawisz jakość firmowej strony, zwiększysz jej zyski… poinformujesz Świat o istnieniu Twojej Firmy!

Globnet - Szczyt

Globnet Sp. z o.o.
ul. Działkowicza 34
58-506 Jelenia Góra
(76) 724 33 00
wszystkie kontakty

FAQ

Odpowiedzi na pytania naj- częściej zadawane przez użyt- kowników.

1. Czy wycena jest płatna?

Nie, Wycena serwisu jest darmowa.


2. Czy można negocjować     cenę ?

Tak, w rozsądnych grani- cach i w zależności od ilości pozycjonowanych fraz.

więcej odpowiedzi

 

Projekt współfinansowany z Unii Europejskiej

Wszystkie informacje zamieszczone na stronach www firmy Globnet Sp. z o.o. nie są ofertą handlową w świetle przepisów Kodeksu Cywilnego. Wszelkie usługi sprzedawane przez Globnet Sp. z o.o. przeznaczone są do celów bezpośrednio związanych z działalnością gospodarczą lub zawodową, więc nie stanowią towaru konsumpcyjnego w rozumieniu Ustawy o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej.


Wszelkie teksty na stronie www.szczyt.pl są własnością firmy Globnet. Sp. z o.o. Kopiowanie ich stanowi naruszenie majątkowych praw autorskich i jest karalne.

Pozycjonowanie stron www Reklama w Internecie
 
Szczyt.pl - Ze szczytu widać lepiej
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników, oraz do celów statystycznych. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, oraz firmy badawcze.
Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia.
Zrozumiałem - zamknij komunikatx