Jak dobrać odpowiednie frazy?

Pusty ruch na WWW

Dobrze dobrane słowa, po których Państwa strona będzie się wysoko ukazywać w wynikach wyszukiwarek spowodują duży wzrost zamówień czy kontaktów handlowych.
Słowa źle dobrane nie dają tego efektu - jeżeli są popularne - w najlepszym wypadku spowodują dużo nic niewnoszącego ruchu.

Masz duży ruch na stronie? To doskonale.
Czy przekłada się to bezpośrednio na Twoje dochody?
Ile wejść na Twoją stronę jest 'efektywnych', czyli zakończonych sprzedażą?

To łatwe do zanalizowania - wystarczy zerknąć w statystyki.

Kiedy wejścia staną się efektywne?

Trzeba dobrze dobrać słowa czy całe wyrażenia opisujące Twoje produkty bądź usługi pod kątem Twoich klientów. Inaczej: Twoja strona musi być na najwyższych pozycjach dla klientów, którzy właśnie Twoich konkretnych produktów lub usług szukają.

Musisz być dla nich 'pod ręką' pamiętając, że klienci niechętnie udają się w poszukiwania na drugą i dalsze strony wyszukiwarki.

podstawowe zasady doboru słów kluczowych:

  1. określ klienta docelowego,
  2. myśl jak Twoi klienci - tylko Ty znasz słowa czy całe wyrażenia, jakimi się do Ciebie zwracają z zapytaniem o produkt lub usługę,
  3. znajdź precyzyjne słowa lub wyrażenia oferowanych przez Ciebie produktów lub usług (wraz z określeniem zasięgu terytorialnego Twojej działalności), biorąc pod uwagę 2 wcześniejsze punkty.
Globnet - Szczyt

Globnet Sp. z o.o.
ul. Działkowicza 34
58-506 Jelenia Góra
(76) 724 33 00
wszystkie kontakty

Nasza oferta

Od ponad ośmiu lat nie prze- sypiamy nocy, abyś zamiast porannego łyka kawy, odbie- rał telefony i maile od poten- cjalnie nowych klientów.

Nie przyjmujemy reklamacji, więc zastanów się raz jeszcze czy Jesteś gotów aby wejść na szczyt?

Świadom ryzyka przejrzyj ofertę:

 

Projekt współfinansowany z Unii Europejskiej

Wszystkie informacje zamieszczone na stronach www firmy Globnet Sp. z o.o. nie są ofertą handlową w świetle przepisów Kodeksu Cywilnego. Wszelkie usługi sprzedawane przez Globnet Sp. z o.o. przeznaczone są do celów bezpośrednio związanych z działalnością gospodarczą lub zawodową, więc nie stanowią towaru konsumpcyjnego w rozumieniu Ustawy o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej.


Wszelkie teksty na stronie www.szczyt.pl są własnością firmy Globnet. Sp. z o.o. Kopiowanie ich stanowi naruszenie majątkowych praw autorskich i jest karalne.

Pozycjonowanie stron www Reklama w Internecie
 
Szczyt.pl - Ze szczytu widać lepiej
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników, oraz do celów statystycznych. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, oraz firmy badawcze.
Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia.
Zrozumiałem - zamknij komunikatx