Pozycjonowanie


foto

Wyszukiwarka Google posiada po- nad 100 czynników, decydujących o tym, która strona jest ważniejsza od innej. Nikt - oprócz inżynierów Google - nie zna ich wszystkich, jednak znajomość najważniejszych z nich pozwala na skuteczne budo- wanie popularności strony.Dlaczego pozycjonowanie

  • Fakt 1. Przedsiębiorstwa w Polsce wydają na promocję internetową więcej niż na promocję w radiu. Promocja w Internecie jest tańsza i przy budżetach nie pozwalających na reklamę w telewizji – skuteczniejsza, niż promocja w innych mediach.
  • Fakt 2. Internet jest najszybciej rosnącym medium w historii świata – jego liczba użytkowników rośnie szybciej niż liczba czytelników prasy, słuchaczy radia czy widzów telewizji, gdy te media pojawiały się na świecie.
  • Fakt 3. Na dzień dzisiejszy wyszukiwarka Google.pl przekroczyła pułap 90 % udziału w rynku wyszukiwarek w Polsce. (badania Gemius S.A. www.ranking.pl).
  • Fakt 4. Posiadanie firmowego serwisu internetowego nie wystarcza, aby stał się on popularny – trzeba zapewnić mu promocję, aby ludzie poszukujący informacji o produktach i usługach odnaleźli daną witrynę w wyszukiwarce.
  • Fakt 5. Internet to jedyne miejsce gdzie w 100% można konkurować z liderami rynku i dużymi korporacjami, tutaj wszyscy mają takie same szanse - trzeba je tylko potrafić wykorzystać.

Podsumowując: Liczba stron internetowych rośnie. Konkurencja firm walczących o wyniki w wyszukiwarkach - także. Samo posiadanie strony nie wystarcza, aby konkurować w Internecie. Konieczne jest pozycjonowanie serwisu internetowego przez profesjonalistów.

pozycja Twojej strony w Google


Dlaczego pozycjonowanie jest bardzo ważne?

Jeśli Twój klient szybko i sprawnie znajdzie Twoją stronę www po wpisaniu danej frazy w wyszukiwarce - doceni to i będzie postrzegał Twoją firmę jako atrakcyjną i nowoczesną. Dostaje dokładnie to czego szuka. Będąc na pierwszej stronie wyszukiwarki - ilość odwiedzin i zadowolonych klientów wzrośnie - wzrośnie także sprzedaż. Dodatkową korzyścią jest budowa świadomości marki w internecie, co z pewnością wpływa na ogólny rozwój firmy.


W jakiej wyszukiwarce pozycjonować swoją stronę?

Ważny jest także wybór wyszukiwarki na jakiej Twoja strona jest pozycjono- wana. Oto procentowy udział poszczególnych wyszukiwarek na rynku polskim:

wyszukiwarki

6 styczeń 2009 - 12 styczeń 2009
(badania Gemius S.A. www.ranking.pl ).

Dane te są jednoznaczne: Google.

Globnet - Szczyt

Globnet Sp. z o.o.
ul. Działkowicza 34
58-506 Jelenia Góra
(76) 724 33 00
wszystkie kontakty

FAQ

Odpowiedzi na pytania naj- częściej zadawane przez użyt- kowników.

1. Czy wycena jest płatna?

Nie, Wycena serwisu jest darmowa.


2. Czy można negocjować     cenę ?

Tak, w rozsądnych grani- cach i w zależności od ilości pozycjonowanych fraz.

więcej odpowiedzi

 

Projekt współfinansowany z Unii Europejskiej

Wszystkie informacje zamieszczone na stronach www firmy Globnet Sp. z o.o. nie są ofertą handlową w świetle przepisów Kodeksu Cywilnego. Wszelkie usługi sprzedawane przez Globnet Sp. z o.o. przeznaczone są do celów bezpośrednio związanych z działalnością gospodarczą lub zawodową, więc nie stanowią towaru konsumpcyjnego w rozumieniu Ustawy o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej.


Wszelkie teksty na stronie www.szczyt.pl są własnością firmy Globnet. Sp. z o.o. Kopiowanie ich stanowi naruszenie majątkowych praw autorskich i jest karalne.

Pozycjonowanie stron www Reklama w Internecie
 
Szczyt.pl - Ze szczytu widać lepiej
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników, oraz do celów statystycznych. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, oraz firmy badawcze.
Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia.
Zrozumiałem - zamknij komunikatx